EWI EXT-PSFPS-20 – 1/4″ TRS Jack to 1/4″ TRS Socket Extension Cable (20 ft / 6 m)
  • Home
  • TRS
Related products
  • EWI MPS10 – 1/4" TRS to 1/4" TRS Balanced Cable (10 ft / 3 m)
    Read more
    Add to wishlist
    TRS
    Stock on Order or Currently Unavailable Contact for more Info
    Read more
    Add to wishlist
  • Audio Cable Stereo TRS 3.5mm Jack to 2.5mm Jack 1m
Featured Products
  • One for All Universal Soundbar Bracket
    0 out of 5
  • Traveler Sheet Music Holder
    0 out of 5
  • Stagg 20W Acoustic Amp With Reverb
Best Selling Products
  • 4 Core – 14 gauge (2.1mm) Speaker Cable Black Per M
  • 2.11mm Speaker Cable White 14 Gauge 1Meter
  • 1.31mm Install Speaker Cable Black 16 Gauge - 1M